- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Led Spike Light
Led Spike Light
Pioneers in the industry, we offer garden spike led lights from India.
Garden Spike Led Lights
Product Price: Rs 650 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Details:
| Fixture Type | Spike Light |
| Wattage | 10W |
| Power Rating | 12 W |
| Color Temperature | 3000 K |
| Room Type | Outdoor |
| Lighting Color | Pure White |
| Voltage | 240 V |
| Usage/Application | For Outdoor Use |
| Application Area | Garden |
| Warranty | 2 year |
Additional Information:
- Production Capacity: 500
- Packaging Details: 01
Yes! I am InterestedRequest A Callback